Reklama nie musi być nudna

Reklama

Grafik komputerowy - Więcej niż usługi agencji reklamowej

Nie jest tajemnicą, że projekty są moją mocną stroną. Jednak dziś oferuję Tobie więcej – kompleksową usługę od projektu po wykonanie – niczym w Agnecji Reklamowej.
Z racji wieloletniej współpracy z producentami i świetną ekipą montażową osiągam dobre warunki i jakość. Dlatego mój wachlarz usług powiększył się i wygląda następująco:

media media


grafik komputerowy produkcja filmów

Kręcenie filmów promocyjnych, reklamowych, instruktażowych bądź relacji z uroczystości. W rezultacie powstają klipy wideo i ścieżki audio do dalszego montażu i postprodukcji. Z pewnością zrealizujemy spoty reklamowe i prezentacje video. Wideofilmowanie również z powietrza przy użyciu drona.

montaż filmów, edycja wideo

Montaż wideo

Profesjonalny montaż filmów i edycja video. W rezultacie powstaje np. Intro na YouTube, film promujący firmę, bądź efektowna wideorelacja z imprezy okolicznościowej, urodzin. Istotnie postprodukcja i efekty specjalne odbywają się w programie Adobe After Effects, Premiere Pro itp.

grafik komputerowy animacje

Tworzenie animacji reklamowych  - prostych i zaawansowanych. Filmy animowane w 2D i 3D. Godne uwagi są przeźroczyste naklejki w postaci animowanych gifów na serwis giphy używane najczęściej na Instagramie i Facebooku.

grafik komputerowy prezentacje multimedialne

Każda prezentacja oparta jest o niestandardowe szablony. Najlepsze i często własne ikony, grafiki, vectory, a także zdjęcia stockowe. Oczywiście jest w postaci PowerPoint albo klipu wideo. Niewątpliwie najczęściej mam przyjemność robić prezentacje dla branży medycznej i prawniczej.

grafik komputerowy rysunki rysunki


grafik komputerowy rysowanie, ilustracje

Jako grafik komputerowy rysuję wszelkiego typu postacie, infografiki, mapy, okładki i wiele więcej. W projektach i ilustracjach staram się znaleźć balans po między komunikacyjnym celem projektu, a atrakcyjnym wyglądem.

grafik komputerowy rysunki karykatura w stylu beauty

Logo wcale nie musi być nudne. Daj się poznać! Zamiast znaku możesz używać ciekawy rysunek Twojej osoby, z rekwizytami wedle branży. Coraz bardziej popularne stają się karykatury w stylu Glamour. W związku z tym powstaje Twój znak wodny - wyróżniający się element identyfikacji wizualnej.  Idealny dla jednoosobwych działalności lub firm sygnowanych własnym nazwiskiem.

plakaty okładki książek

Do zaprojektowania okładki bądź plakatu po za doświadczeniem w grafice wydawniczej liczy się sprawność zarówno w programach graficznych jak i rysunku i malarstwie. Reasumując projekt okładki musi mieć to coś, musi zachęcić do przeczytania

grafik komputerowy rysunki techniczne

specjalistyczne rysunki, ikony

prestiżprestiż


uszlachetnianie druku, złocenie, tłoczenie, hotstamping

Takie wzbogacenie druku sprawi, że nawet najprostszy projekt wizytówki, zaproszenia nabierze wyjątkowego charakteru i dodatkowego zabezpieczenia. Niewątpliwie najpopularniejsze metody znakowania to: laminowanie, foliowanie, sztancowanie, lakierowanie, hot-stamping, tłoczenie, lakier UV.

folia lustrzana złoty chrom

Folia złota lub srebrna. Lustrzana lub chromowana. W rezultacie możemy okleić - witryny, samochody, tablice, tabliczki na dystansach, wszelkie szyby i wiele więcej.

folia mrozona, szroniona

Oklejanie szyb, witryn folią szronioną daje efekt mrożonego szkła bądź piaskowanej szyby. Mleczna folia mrożona przez to, że rozprasza światło idealnie nadaje się do biur, gabinetów, banków, balkonów. Wszędzie tam gdzie wymagana jest elegancja i prestiż.

ekskluzywne, luksusowe upominki

Ekskluzywne prezenty reklamowe dla każdej branży. Zaskocz swoich partnerów biznesowych nietuzinkowym upominkiem. Oczywiście luksusowe gadżety to idealny prezent nie tylko przy okazji Świąt.

grafik komputerowy projekty graficzne design


grafik komputerowy projekty graficzne

Projektuję wszystko! Pod druk(dtp) i www (internet). Reasumując - Kreatywnie, przede wszystkim estetycznie, w rezultacie nieszablonowo. Projekt i druk: Ulotki, wizytówki, plakaty...

grafik projekt logo branding identyfikacja wizualna

Bez wątpienia logo oraz księga znaków. W związku z tym papier firmowy i poligrafia. Wszystko istotnie przemyślanie i spójne z identyfikacją wizualną.

etykiety i opakowania projekt i druk

Projekt i druk etykiet produktowych, oczywiście dowolny kształt i faktura. Naklejki samoprzylepne. Projektowanie i druk opakowań.

grafik skład publikacji książek ebooków

Projekt i skład katalogów, książek, ebooków, folderów. Służę również usługą copywritingu.

drukarnia kielce druk


poligrafia, drukarnia Kielce, ulotki, wizytówki, plakaty

Druk cyfrowy lub solwentowy. kalendarze, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, katalogi, kupony, teczki, dyplomy, certyfikaty, fototapety, banery

drukarnia kielce

druk banerów, rollupów, druk ploterowy, siatki mesh, rollupy,. W związku z tym nadruki na flagi, windery, backlit, plexi, tkaniny

naklejki etykiety druk kielce

Projekt i druk naklejek ciętych po obrysie i etykiet produktowych. Samoprzylepne naklejki reklamowe z pewnością oddadzą charakter informacyjno-marketingowy, ponieważ często umieszcza się na nich logo. W ofercie również Etykiety samoprzylepne na produkty z własnym nadrukiem.

tanie gadżety reklamowe

Gadżety z logo, smycze, długopisy, kubki, koszulki, torby, breloki. Proste, a także ekskluzywne upominki z nadrukiem

projekty 3D - grafik 3D


modelowanie 3d, grafika

Druk cyfrowy lub solwentowy. kalendarze, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, katalogi, kupony, teczki, dyplomy, certyfikaty, fototapety, banery

stoiska handlowe projektowanie składanie

Wykonujemy też wizualizacje 3d jak również gotowy produkt, stoiska targowe, rollupy, ścianki wystawiennicze, potykacze, wizualizacje 2D mock-upy fotorealistyczne. Systemy wystawiennicze

wizualizacje foto realistyczne

Wizualizacje fotorealistyczne z dbałością o każdy element. Twoją wizje możemy przedstawić w taki sposób jakby już istniała. W przeciwieństwie do rzeczywistości - idealny (bez skazy) render Twoich produktów.

projekty architektoniczne

Wizualizacje architektoniczne 3D, to doskonałe odzwierciedlenie planów, przyszłych realizacji. Rzuty 3D budynków doskonale obrazują możliwości aranżacyjne oraz przestrzeń. Każdy projekt architektoniczny, który jest uzupełniony wizualizacją 3D oraz wirtualnym spacerem robi znacznie bardziej profesjonalne wrażenie.

fotograf kielce fotografia


fotograf Kielce

Zdjęcia portretowe, biznesowe sesje wizerunkowe. Oczywiście sesje zdjęciowe robione w profesjonalnym studiu fotograficznym. a także zdjęcia nieruchomości, dron

fotografia produktowa, zdjęcia studyjne Kielce

Fotografia studyjna. Zdjęcia produktowe w profesjonalnym bezcieniowym studiu fotograficznym. W związku z tym moją mocną stroną jest obróbka graficzna nie kończąc tylko na Photoshopie.

retusz zdjęć, fotomontaż grafik

Obróbka i edycja zdjęć, w której liczą się detale. Profesjonalny retusz zdjęć to proces w którym całość wyglądała nadal naturalnie, a jednocześnie doskonale. Godne uwagi są też fotomontaże w Photoshopie. Istotne jest przygotowanie fotografii do wydruku w dużej rozdzielczości.

naprawa fotografii, naprawa starych zdjec

Naprawa zdjęć, poprawienie rozdzielczości. Wszelkie zabiegi mające na celu poprawienie jakości dzięki wiedzy i oprogramowaniu dostępnym dla nielicznych. Tak by możliwy był wydruk w większym formacie.

grafik komputerowy strony, sklepy internetowe www


strony internetowe www

Strony internetowe, sklepy, najlepszy hosting to podstawa. Wiemy jak pozycjonować i optymalizować strony co daje nam przewagę nad konkurencją. Strony CMS, Wordpress,. Programowanie

sklepy internetowe

Platforma oparta na systemie e-commerc,e jeśli nie lubisz się wiązać w abonamenty miesięczne lub dedykowane rozwiązania. Stawiamy na parametry, dostępność, backup i wsparcie.

reklama, pozycjonowanie

Opracowanie całej strategii marketingowej, czyli komunikat dotyczący produktu lub usługi, strategia, key visual, cena, miejsce i promocja. Planowanie, wdrażanie i systematyczna kontrola działań biznesowych. Przede wszystkim wiedza i skuteczność.

reklama, facebook, google ads

Projekty graficzne jak również kampanie reklamowe w Internecie maksymalizujące efekty/zyski. Kampanie reklamowe Google Ads, Facebook, Instagram. Sprawdzone autorskie algorytmy

grafik komputerowy producent kasetony, litery podświetlane produkcja


znakowanie, grawerowanie, laser

Znakowanie logo, laser, grawer, cięcie, frezowanie, drewno, metal, szkło, plexi. Reasumując najczęściej to znakowanie odzieży, wymyślne prezenty z własnym logiem, grafiką.

oklejanie aut, samochodów dostawczych, autobusów

Oklejanie samochodów, autobusów (aut osobowych i dostawczych), przede wszystkim witryn sklepowych. Folia z laminatem oczywiście odporna na UV, folia szroniona. Folie bezsprzecznie na każdą powierzchnię.

kasetony podświetlane, litery 3D

Podświetlane LED, wewnętrzne, zewnętrzne, 3D, w ramie aluminiowej. z dibondu, z licem z pleksi, dowolny kształt. Litery 3D ze styroduru

reklama zewnętrzna

Banery, billboardy, przede wszystkim reklama wielkoformatowa. W związku z tym kasetony, litery 3D, flagi, tabliczki na dystansach, bez wątpienia wszelkiego rodzaju reklama zewnętrzna

grafik komputerowy współpraca, cennik inne


grafik doradztwo, stała współpraca

Budujemy długotrwałą relację - opieka posprzedażowa. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Pomożemy zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły. Bądź jednym ze stałych partnerów biznesowych - miej produkt i usługę na wyłączność.

rzeczy niemożliwe do zrobienia grafik

Wszelkie projekty, które początkowo wydają się niemożliwe do wykonania ;)

Dlaczego Grafik ?

to są fakty, nie tylko slogany z ładnymi ikonkami.

Materiały najwyższej jakości objęte gwarancją

Dobra organizacja pracy, jesteśmy przygotowani na niespodziewane sytuacje losowe.

Klucz to dobry kontakt, informacja na każdym etapie projektu.

Nie pomijamy tak ważnego aspektu jak kopie zapasowe. Ochrona przed atakami z sieci.

W każdy projekt wkładamy całe swoje serce

Nieograniczone możliwości.


Grafik komputerowy > Agencja reklamowa

Jakość pamięta się dłużej, niż cenę

Jakość

Dużą uwagę przywiązuje do jakości. Jakość to moja wizytówka. Poprzeczkę zawieszam coraz wyżej. Przyznam szczerze, nie mogę znać się na wszystkim, dlatego nie musze kłamać, że dysponuje zaawansowanym parkiem maszynowym. Mimo tego mam rabaty u producentów i dystrybutorów nieosiągalne dla zwykłego klienta detalicznego.

Kreatywność

Każdy może napisać chwytliwy tekst typu „kreatywne reklamy” ale czy jesteśmy świadomi co kryje się pod tym sloganem? Dla mnie kreatywność to projekt w umiejętny sposób łączący pomysł, design, przekaz, minimalizm i estetykę. Reklamy wyróżniające się, mające to coś co przykuwa uwagę widza na dłużej, co czyni je skuteczne. Reasumując zlecenia robione z pasji do projektowania.

Cena

Niższe koszty utrzymania przekładają się na niższą cenę. Pamiętaj, że w myśl przysłowia “Co tanie to drogie”… Dlatego nie zapewniam, że ceny będą najtańsze. Utrzymuje pewien poziom jakości, poniżej którego nie schodzę. Dlatego gwarantuje, że jakość projektów i usług będzie niezaprzeczalnie wyższa w stosunku do wydanych pieniędzy.
Współpracuję z drukarniami i dystrybutorami na takich samych warunkach jak Agencje reklamy.

Czas to pieniądz

Dyspozycyjność

Agencje skupiają swoją główną uwagę na największych klientach, tych mniejszych niekiedy traktując po macoszemu. Natomiast grafik zawsze jest gotowy poświęcić Ci czas niezależnie od pory dnia. Z pewnością mniejszej ilości klientom, można poświęcić więcej czasu. Zapewniam, że Twoje zlecenie nie utknie w gąszczu innych, a termin zostanie dotrzymany.

Dobry kontakt

Po za tym, że kontakt jest możliwy nawet w nietypowych godzinach pracy to nie boję się odbierać telefonów i przekazać prawdziwe informacje, a niestety jak pokazują statystyki jest z tym problem. Na każdym etapie realizacji projektu wiesz co się dzieje.

Wszechstronność

Agencje stanowią dobre rozwiązanie, kiedy oczekujesz szerokiego wachlarza usług. Co jeśli powiem Ci, że te same usługi możesz mieć także u mnie? Często na lepszych warunkach...