Hej!

Od 2015 roku prowadzę studio projektowania graficznego z siedzibą w Kielcach.

Posiadam szerokie doświadczenie zawodowe, które zdobyłem pracując jako freelancer. Realizowałem różnorodne zlecenia dla indywidualnych klientów oraz współpracowałem z renomowanymi agencjami reklamowymi, obsługując małe i średnie firmy, a nawet kilku dużych potentatów. Wiele razy pracowałem pod presją czasu, dostarczając wysokiej jakości projekty. Ponadto, miałem okazję współpracować z kilkoma wydawnictwami, projektując layouty gazet oraz okładek. Zawsze stawiam zadowolenie klienta na pierwszym miejscu, dlatego zachęcam do zapoznania się z opiniami, jakie napisali o mnie moi dotychczasowi klienci.

grafik komputerowy Kamil

Lata lecą...

Grafiką komputerową zajmuję się ponad 10 lat i dalej mi się chce :)

Projektowanie grafiki komputerowej to nie tylko moja praca, ale również moja pasja. Praca z grafiką przynosi mi ogromną radość, dlatego zawsze podchodzę do niej z pełnym zaangażowaniem. Każdy projekt traktuję jako nowe wyzwanie, które inspiruje mnie do kreatywności i nieszablonowego myślenia. Moja wyobraźnia jest bogata, a pomysły nieustannie pulsują we mnie. Przeraża mnie tylko ograniczenie czasowe. Jeśli szukasz profesjonalnych projektów, które są zgodne z obecnymi trendami, serdecznie zachęcam do kontaktu. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Dla kogo pracuję ?

Moja oferta jest dostępna zarówno dla małych, jak i dużych firm. Oferuję również swoje usługi dla osób, które rozpoczynają swoją własną działalność gospodarczą i pragną zyskać widoczność na rynku. Niezależnie od rozmiaru i doświadczenia Twojej firmy, jestem gotów pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów i dostarczyć projektów i produktów które wyróżnią Cię spośród konkurencji.

rekomendowany fotograf google   rekomendowany fotograf google street view

Rekomendowany fotograf Google

Oprócz projektów graficznych zajmuję się też fotografią. Swoje hobby przerodziłem w pracę.
Dzięki aktywnemu uczestnictwu w programie lokalnych przewodników Google, jako jeden z nielicznych w województwie zyskałem status Rekomednowanego fotografa Google. Dlatego mogę Tobie zaoferować usługi fotografii, uzupełnienia informacji wizytówki w mapach Google. Procesy te bez wątpienia przełożą się na zwiększenie zasięgów i rozpoznawalności marki.

Na koniec mogę się pochwalić tym, że moje zdjęcia i opinie w Google Mapy zobaczyło ponad 41 milionów ludzi!

Projektant graficzny

Chętnie podejmę współpracę na stałą obsługę graficzną

Prywatnie

Spełniony mąż i tata dwójki chłopców.
Po za grafiką komputerową, która jest moją pasją interesuję się nowymi technologiami. Chętnie kibicuję głównie "siatkówka". Do osiągnieć sportowych (na tyle ile ambicie i wzrost pozwoliły :) mogę zaliczyć poziom 3 ligowy PZPS oraz kilkukrotnie mistrzostwo województwa świętokrzyskiego LZS w siatkówce.